Дискусия по повод предстоящите #Европейски избори 2019 и представяне на актуални възможности за финансиране на бизнеса

03.04.2019 г. (сряда) от 11:00 до 12:30 ч.
Зала „Май – Община Сливен
Изборите за Европейски парламент ще се проведат във всички страни-членки на ЕС в периода 23-26 май 2019 г. В България ще бъдат на 26 май – неделя.
Информационен център „Европа Директно” – Сливен организира дискусия по повод предстоящите Европейски избори и представяне на актуални възможности за кандидатстване по Оперативните програми 2014-2020 г. На срещата ще присъства г-н Теодор Стойчев - ръководител на Бюрото на Европейския парламент в България.
Дискусията е част от информационната кампания на Информационен център „Европа Директно” – Сливен за Европейски парламент и неговата важна роля в ежедневния живот на хората и бизнеса.
Събитието ще се проведе на 03.04.2019 г. (сряда) от 11:00 до 12:30 ч. в зала „Май” на Община Сливен.
Приложение: Програма на дискусията
Този път не е достатъчно да се надяваме на по-добро бъдеще – този път всички ние трябва да поемем отговорност, за да може то да се осъществи. Затова този път ние Ви молим не просто да гласувате, а да ни помогнете да убедим и други да го направят. Защото когато всички гласуваме, всички печелим. Включете се в инициативата, регистрирайте се на сайта #ТозиПътЩеГласувам: https://www.thistimeimvoting.bg/